Informacje

 

Spółka DOG-MAT powstała w 1990 roku, jako wyłączny importer i dystrybutor karm marki Purina na terenie Polski. Była to pierwsza sucha karma na polskim rynku. Współpraca z koncernem Ralston Purina trwała nieprzerwanie do 2003 roku, do momentu jego wycofania się z produkcji karm dla zwierząt. W wyniku tych zmian właścicielem marki stał się koncern spożywczy Nestle.

W 1999 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Harrison Pet Products, kanadyjskim producentem karm dla psów i kotów Chicopee. Po 13-tu latach owocnej współpracy nasze drogi się rozeszły. Przyczyną było odmienne postrzeganie problemów i specyfiki rynku karm dla zwierząt oraz kierunków jego rozwoju.

Długie poszukiwania karmy odpowiadającej naszym wymaganiom zostały uwieńczone sukcesem i obecnie jesteśmy importerem i dystrybutorem duńskiej karmy Mills Farm. Jest to produkt najwyższej jakości, klasy super premium, który pozostaje w zgodzie z główną filozofią marki „In harmony with nature”: wysokiej jakości mięso i ryby morskie, naturalne źródło wysoko przyswajalnych witamin i mikroelementów oraz stanowcze „nie!” jakimkolwiek chemicznym środkom konserwującym.

Ponadto oferujemy Power Bone, produkowaną przez World Trading Company gamę gryzaków smakowych, witaminowych oraz wspomagających usuwanie kamienia nazębnego.

Drugą naszą specjalnością są produkty pielęgnacyjne. Od 1990 roku jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem francuskich kosmetyków dla psów i kotów produkowanych przez Laboratoires Hery. W 2006 roku wprowadziliśmy z dużym sukcesem, również na zasadzie wyłączności, bogatą linię profesjonalnych produktów pielęgnacyjnych amerykańskiej firmy Espree Animal Products. Są to doskonałe produkty, które zgodnie z filozofią marki stanowią połączenie natury z zaawansowaną, innowacyjną technologią.

Jako uzupełnienie oferujemy również produkty znanej amerykańskiej marki Ring5. Czyni to z nas to niewątpliwie największego na polskim rynku, pracującego na zasadach wyłączności, dystrybutora środków pielęgnacyjnych dla psów i  kotów.

Naszym Klientom oferujemy produkty sprawdzone, wyłącznie najwyższej jakości, doskonale znane wśród właścicieli zwierząt dzięki naszym nieustannym działaniom popularyzatorskim oraz ogłoszeniom i tekstom reklamowym zamieszczanym w prasie kynologicznej oraz w prowadzonym przez nas portalu www.piesporadnik.pl.

Gwarantujemy stałość zaopatrzenia, zapasy jakie posiadamy w naszych magazynach pozwalają nam na niezwłoczne zrealizowanie każdego zamówienia, które zostanie Państwu dostarczone za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Współpracujemy z hurtowniami, sklepami zoologicznymi, gabinetami weterynaryjnymi oraz salonami pielęgnacji psów na terenie całej Polski.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy !