OfertaHolistyczne środki pielęgnacyjne, o niezwykłym owocowym zapachu, dla psów i kotów. Oferta obejmuje szampony, odżywki, produkty lecznicze a także zupełną nowość: szampony do aromaterapii.

Producent: Espree Animal Products - USA

www.espree.pl
Profesjonalna gama hypoalergicznych produktów pielęgnacyjnych dla psów i kotów, szczególnie ceniona za kosmetyki do pielęgnacji długiej sierści oraz nowoczesną linię środków przeciwpasożytniczych.

Producent: Laboratoires Hery Francja www.hery.pl
Gama specjalistycznych produktów pielęgnacyjnych dla psów, doceniana przez renomowanych groomerów z USA. Przeznaczona dla osób, które z pielęgnacji i przygotowania psów do wystaw potrafią uczynić prawdziwą sztukę. W gamie obok szamponów i odżywek znajdują się olejki oraz preparaty do rozplątywania i restrukturyzacji włosa.

Producent: Espree Animal Products - USA

http://www.espree.pl/produkty-do-stylizacji
Niezwykle bogata gama środków pielęgnacyjnych dla psów i kotów. Oferta obejmuje szampony, odżywki oraz różnego rodzaju preparaty niezbędne do profesjonalnego przygotowania tych zwierząt do wystaw.

Producent: Vo Toys - USA www.ring5.pl
Kanadyjska, profesjonalna karma typu high-premium dla psów i kotów. Wysoko oceniana przez hodowców: gwarantowana jakość, wyjątkowa smakowitość oraz znakomita relacja jakość - cena

Producent: Harrison Pet Product – Kanada

www.chicopee.pl